Wyniki konkursu na logo projektu „Strażnicy Pamięci”

logostraznicy_SebastianIwasyk_15102015

Logo projektu „Strażnicy Pamięci” zaprojektowane przez Sebastiana Iwastyka

Celem konkursu adresowanego do uczniów wszystkich typów szkół było wyłonienie i nagrodzenie najciekawszego znaku graficznego, który posłuży Organizatorom do celów identyfikacyjnych, promocyjnych i reprezentacyjnych.Do 30 września 2015 roku Organizatorzy konkursu na logo projektu „Strażnicy Pamięci” przyjmowali prace plastyczne (projekt ten realizowany jest w ramach programu „Edukacja patriotyczna dla szkół Krakowa”)

Rozstrzygnięcie konkursu:

W dniu 9 października 2015 r. jury w składzie: Mariusz Cupiał, Justyna Gołębiowska oraz Katarzyna Kędra wybrało najlepsze spośród nadesłanych prac.

I. miejsce: Sebastian Iwasyk, Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych w Krakowie

logostraznicy_SebastianIwasyk_15102015

Wyróżnienie: Ewelina Karcz, Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych w Krakowie

logostraznicy_Ewelina_Karcz_15102015